neděle 19. června 2011

Jak jsem se nechala strhnout davem....:-)

Snad to dotáhnu do konce a nezklamu paní učitelku Belletku....:-D

Tak jsem i já nakonec podlehla místnímu davovému šílenství a pustila jsem se do své úplně první deky. Po pečlivém uvážení jsem vybrala látečky, které minulý týden dorazily. Ve čtvrtek jsem je vyprala a usušila na sluníčku a v pátek nařezala.

Látečky jsou nařezány, vzorně vyžehleny a čekají, až přijde jejich chvíle.Včera jsem se pustila do šití, abych si vyzkoušela svůj první blok. Dopadl skvěle a byla jsem na sebe mooooc pyšná. Ale jen do té doby, než jsem zjistila, že na středové látce jsou drobná srdíčka, která jsem v zápalu nadšení zapomněla sledovat, takže jsou teď 3 středové obdelníčky ze 4 vzhůru nohama. No nic, motýlky jsem ale kontrolovala, ty mám všechny správně. Nechce se mi to párat a zřejmě to tak nechám. Ono se to v té dece ztratí a nikdo si toho ani nevšimne.

Tak to je ten první, nepovedený, ale můj....:-)Jako středovou látku jsem vybrala kostičky. Bude to boj, protože je poněkud křivá, takže se mi bude těžko chytat vzor. Ale ony jí ty malé chyby na kráse určitě ubírat nebudou.

První střed se srdíčky vzhůru nohama.....achich, ach....to jsem to ale vymňoukla.Abych se zase nedopustila nějakého průšvihu, připravila jsem si dokonalé schéma deky.Díky němu mi to půjde jedna radost a snad už bez chyb. Tak mi držte palce.....:-D

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za milé komentáře....:-)